Vizitky vyrobíme pro každého zájemce

Potřebujete vytvořit osobní či firemní razítko? Jednoduché, pestré či třeba barevné? Nebo razítko s předem daným textem k všestrannému využití? Výroba razítek je pro nás cílem práce a nabízíme v tomto oboru profesionální služby dané zkušenostmi za více než 20 let působnosti na našem trhu. Na zakázku vyrobíme jakékoli razítko s textem, grafikou či rámečky. Nebao přidejte k razítku QR kód. To vše je možné. Zákazník si jednoduše objedná online, navrhne vzhled a obsah razítka a zašleme mu finální korekturu, po jejímž schválení může být razítko do hodiny Vaše a připraveno k osobnímu vyzvednutí! Nebráníme se žádné zakázce, obohaťte své razítko rámečkem, grafikou či klipartem z naší nabídky. Meze se nekladou, máte zcela volnou ruku při návrhu.
Pro nás je výroba razítek profesionální díky více než 20-ti leté zkušenosti v oboru. Každá realizace je u nás možná, od jednoduchého textového razítka až po razítka s grafikou, rámečky a QR kódy. Součástí naší nabídky jsou také hotová razítka datumová či s jednoduchým textem jako PROPLATIT, STORNO či jinými univerzálně použitelnými nápisy. To vše v různých barevných variantách, jako razítko samotné, která můžeme realizovat v 6 barevných variantách. Proč nemít tematicky například červené razítko s logem domu pro firmu zabývající se střešními krytinami? Či jakýkoli jiný důvod.

K razítkům i další tiskové služby

Kromě razítek nabízíme i další služby, které lze také jednoduše objednat online. Patří mezi ně především tisk vizitek, které si také navrhnete stejně jednoduše jako razítko a dále také služba vektorizace rastrového obrazu. Převedeme Vám tak rastrový obraz či jeho výřez do formátu vektorové grafiky, která nepodléhá „čtverečkování“ při zvětšení a obraz je stále hladký díky vektorovému vyjádření částí obrazu. Takto si u nás můžete například nechat připravit profesionální firemní logo ve vektorové kvalitě, které bude perfektně použitelné jako součást razítka. Výroba razítek a mnohem více, nabízíme i další tiskové služby k razítkům.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup